Lietuvos švietimo įstaigų profesinė sąjunga

Switch to desktop Register Login

Balandžio 16 dieną Seime įvyko Lietuvos švietimo profesinės sąjungos (LŠPS), Lietuvos švietimo įstaigų profesinės sąjungos (LŠĮPS) ir Darbo partijos frakcijos organizuotas nacionalinis pedagogų forumas „Lietuvos švietimas Europos Sąjungos kontekste: kaip užtikrinti racionalų finansavimą ir saugią mokyklą“.

Gausiai susirinkusius forumo dalyvius sveikino Seimo Pirmininkė Loreta Graužinienė. Ji padėkojo pedagogų profsąjungoms už aktyvų bendradarbiavimą, o Darbo partijos frakcijos nariams – už savo rinkimų programos tikslų bei nuostatų laikymąsi.

Seimo Švietimo, mokslo ir kultūros komiteto pirmininkė Audronė Pitrėnienė pabrėžė, kad švietimas yra didžiausias demokratinės ir pažangios šalies prioritetas. „Švietimas ir ugdymas duoda pradžią ir padeda pagrindus tolesniems žmogaus žingsniams, todėl labai svarbu spręsti su švietimu susijusias problemas ir ieškoti būdų, kaip šią sritį tobulinti. Situacija mokyklose darosi įtempta, tačiau yra daug mokyklų, kurios rodo pavyzdį, kaip bendraujant, ugdant ir ieškant kontaktų su mokiniu galima sukurti visiems saugią aplinką“, – sakė A. Pitrėnienė.

Galimybė tiesiogiai stebėti forumą

Antradienis, 15 balandžio 2014 16:50 Paskelbtas Susivienijimu naujienos

Atkreipiame dėmesį, kad rytoj, balandžio 16 d., tie, kurie negalės atvykti į forumą, bus sudaryta galimybė stebėti tiesiogiai per televizijos programą „Seimas – tiesiogiai“ iš Seimo konferencijos salės: http://www3.lrs.lt/pls/inter/w5_show?p_r=7715&p_k=1 taip pat galima bus stebėti internetu: http://www3.lrs.lt/pls/inter/w2008_home.dabarseime

Naudingas susitikimas su profsąjungos lyderiais

Penktadienis, 11 balandžio 2014 23:05 Paskelbtas Susivienijimu naujienos

Šių metų balandžio 10 dieną Telšių "Džiugo" gimnazijos mokytojų kolektyvas susitiko su LŠĮPS pirmininku Eugenijumi Jesinu ir rajono profesinės sąjungos pirmininke Zofija Jesiniene. Pradžioje pateikta informacija apie aktualias Telšių rajono švietimo problemas, numatomą mokyklų klasių komplektavimą, mokytojų darbo krūvį ateinančiais mokslo metais. Rajono profsąjungos pirmininkė Z. Jesinienė pabrėžė, kad reikia stiprinti ir didinti švietimiečių profsąjungos gretas, nes pasiektais laimėjimais naudojasi visi mokytojai. Akcentuota, kad ugdymo įstaigų vadovai su profesine sąjunga privalo derinti visus svarbiausius klausimus, ypač tuos, kurie susiję su mokytojo darbo sąlygomis ir gerove.

Susitikimas Kelmėje

Sekmadienis, 06 balandžio 2014 21:04 Paskelbtas Susivienijimu naujienos

2014 m. balandžio 4 d. Kelmės suaugusiųjų mokymo centre įvyko susitikimas, kuriame dalyvavo Lietuvos Respublikos Švietimo ir mokslo ministerijos švietimo kokybės ir regioninės politikos departamento direktorius A. Adakauskas, šio departamento specialistės R. Pocienė, A. Jankauskienė, Kelmės rajono savivaldybės mero pavaduotojas K. Bilius, Kelmės rajono savivaldybės švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas S. Michailovas, LŠĮPS pirmininkas E. Jesinas, Kelmės rajono švietimo įstaigų vadovai, LŠĮPS Kelmės rajono susivienijimo nariai.

Telšiuose įvyko LŠĮPS Prezidiumo posėdis

Šeštadienis, 05 balandžio 2014 11:49 Paskelbtas Susivienijimu naujienos

2014m. balandžio 3d. Telšiuose įvyko LŠĮPS Prezidiumo posėdis, kuriame buvo aptarta dabartinė situacija švietimo sistemoje: Vyriausybė nevykdo savo patvirtintos programos. Premjeras vengia susitikti su profesinių sąjungų atstovais, o sutaupytos švietimo sistemos lėšos panaudojamos kitoms sritims, pvz., praeitais metais nupirkti 3 sraigtasparniai. LŠĮPS pirmininkas Eugenijus Jesinas ir LŠPS pirmininkas Audrius Jurgelevičius buvo du kartus susitikę su ŠMM ministru Dainiumi Pavalkiu.

NACIONALINIS PEDAGOGŲ FORUMAS

Ketvirtadienis, 03 balandžio 2014 19:43 Paskelbtas Susivienijimu naujienos

LIETUVOS RESPUBLIKOS SEIMO DARBO PARTIJOS FRAKCIJOS,

LIETUVOS ŠVIETIMO ĮSTAIGŲ PROFESINĖS SĄJUNGOS IR LIETUVOS ŠVIETIMO PROFESINĖS SĄJUNGOS

ORGANIZUOJAMAS

 

NACIONALINIS PEDAGOGŲ FORUMAS

LIETUVOS ŠVIETIMAS EUROPOS SĄJUNGOS KONTEKSTE:

 KAIP UŽTIKRINTI RACIONALŲ FINANSAVIMĄ IR SAUGIĄ MOKYKLĄ

 

2014 m. balandžio 16 d.

Vilnius, LR Seimo Konferencijų salė, 2 a. 

pdfForumo darbotvarkė

Copyright © 2013 Lietuvos švietimo įstaigų profesinė sąjunga. Visos teisės saugomos.

Top Desktop version